Nasze usługi

Panele podłogowe

Jak wszystkie podłogi drewniane zbudowane są warstwowo. Każda z warstw ma swoje ściśle określone zadanie w budowie panela, nadają mu swoją formą i jakością wykonania odpowiednie właściwości. Panele Podłogowe wykonywane są dwu-taśmowo, wykonywane kolejno warstwy są następnie scalane.

Bramy garażowe i napędy

Wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki napędom firmy Hörmann masz cały czas „wolny przejazd”. W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu.

Podłogi drewniane

Podłoga drewniana jest najbardziej zmysłowa ze wszystkich podłóg. Ciepło i przyjazność idą tu w parze z wyjątkowo świeżym wyglądem. Podłogi drewniane dają pewność, że najpiękniejsze wzory i kolory natury znajdą swoje miejsce w Twoim domu.

Okna i akcesoria

Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna do każdego rodzaju pomieszczenia, tak aby sprostać wymaganiom Klientów..

Drzwi i ościeżnice

Drzwi i ich ościeżnice są miejscami szczególnie narażonymi na różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu płyt i profili termoformowalnych koszty napraw oraz konserwacji tych elementów są zminimalizowane. .